ورزشی

پیروزی وفایی در مسابقات آزاد انگلیس

پیروزی وفایی در مسابقات آزاد انگلیس” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش شفاف، حسین وفایی ملی پوش اسنوکر ایران موفق شد با کسب پیروزی مقابل جک جونز به مرحله یک هشتم پایانی رقابت های اسنوکر آزاد انگلستان صعود کند.

در مرحله سوم رقابت های اسنوکر آزاد انگلستان، حسین وفایی نماینده ایران توانست با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل جک جونز از کشور ولز به پیروزی دست یابد و پس از قرار گرفتن بین ۱۶ بازیکن برتر راهی مرحله یک هشتم پایانی شود.

وفایی تا کنون موفق به کسب هفت هزار پوند جایزه نقدی شده است.

پیروزی ملی پوش اسنوکر ایران درحالی به دست آمد که او در رده ۴۳ جهان قرار دارد و حریفش در رده ۶۵ جهان قرار داشت. 

وفایی در مرحله گذشته این رقابت ها توانست مارک آلن حریف قدرتمند اهل ایرلند شمالی به پیروزی برسد و در جمع ۳۲ نفر برتر این مسابقات قرار گیرد. این پیروزی در حالی برای ملی پوش اسنوکر ایران به دست آمد که حریف وفایی در رده دهم رنکینگ جهانی قرار داشت. 

سهیل واحدی دیگر ملی پوش اسنوکر ایران در این رقابت‌ها مقابل حریفش شکست خورد و از دور رقابتها کنار رفت. 

مسابقات اسنوکر آزاد انگلستان با حضور ۱۲۸ بازیکن رنکینگ حرفه ای های جهان ۲۵ تا ۳۱ مردادماه در کشور انگلستان در حال برگزاری است.

این مسابقات به صورت تک حذفی برگزار می شود و جان هیگینز مدافع قهرمانی آن است.

این مقاله با عنوان “پیروزی وفایی در مسابقات آزاد انگلیس” در وب سایت www.shafaf.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.shafaf.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − شش =

دکمه بازگشت به بالا