بانوان

موفقیت بانوان ایران در رور نخست رقابت های مچ اندازی قهرمانی آسیا

موفقیت بانوان ایران در رور نخست رقابت های مچ اندازی قهرمانی آسیا” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

بانوان ایران در مسابقات مچ اندازی قهرمانی آسیا موفق به کسب مدال شدند.

به گزارش تیتروز، مسابقات مچ اندازی قهرمانی آسیا از ظهر امروز با حضور ۱۲ تیم و بیش از ۵۰۰ ورزشکار در شهر آلماتی قزاقستان در شرایطی آغاز شد که در روز نخست، رقابت ها در بخش مستر پیگیری شد. 

در بخش بانوان، ایران امروز ۴ نماینده داشت که مریم مهران فرد در وزن ۷۰ کیلوگرم توانست در دو دست راست و چپ به مدال طلا دست پیدا کند. 

ماهرخ سادات احمدپناه در وزن ۸۰ کیلوگرم موفق شد در دو دست راست و چپ مدال طلا را به ارمغان بیاورد. 

در وزن ۸۰+ کیلوگرم و در دست راست سونیا امیرشقاقی به مدال نقره دست پیدا کرد و رویا مهبودی برنز گرفت. همچنین در دست چپ رویا مهبودی به مدال نقره رسید و سونیا امیرشقاقی به مدال برنز دست پیدا کرد. در این دسته ورزشکار کشور قزاقستان توانست در هر دو دست راست و چپ به مدال طلا دست پیدا کند. 

همچنین پرویز زارعی تنها نماینده ایران در بخش مستر مردان نیز تا دقایقی دیگر با رقبای خود دیدار خواهد کرد. 

تیم ملی مچ اندازی بانوان ایران برای نخستین بار به مسابقات آسیایی اعزام شده است. 

 مسابقات قهرمانی آسیا تا روز ۳ شهریورماه در قزاقستان ادامه دارد و نمایندگان ایران در بخش جوانان و بزرگسالان طی روزهای آینده به مصاف رقبای خود می روند.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “موفقیت بانوان ایران در رور نخست رقابت های مچ اندازی قهرمانی آسیا” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دو =

دکمه بازگشت به بالا