فناوری

فراخوان به‌کارگیری فناوری‌های نوین در حوزه روغن موتور منتشر شد – تیتروز | خبر جدید

فراخوان به‌کارگیری فناوری‌های نوین در حوزه روغن موتور منتشر شد – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز، ستاد توسعه فناوری نانو فراخوانی در حوزه روغن موتور منتشر کرد.

این فراخوان حول محورهای «بهینه‌سازی فرآیندهای آروماتیک‌زدایی و مومگیری با حلال برای تولید روغن پایه مطلوب»، «به‌کارگیری فناوری‌های نوین در عملیات سولفورزدایی و بهبود کیفیت محصولات»، «راهکارهای افزایش کیفیت و ایجاد ارزش افزوده اقتصادی در محصولات اصلی و جانبی واحدهای فرآیندی و تولیدی» منتشر شده است.

همچنین «تولید افزودنی‌های تخصصی مورد نیاز در تولید محصولات نهایی به منظور بومی‌سازی و خودکفایی ملی»، «تولید محصولات فناورانه مبتنی بر نیاز بازار به ویژه در صنایع بزرگ کشور»، «طراحی و ساخت تجهیزات و ماشین‌آلات (ثابت و داور) و تجهیزات آزمایشگاهی مورد استفاده در صنعت»، «راهکارها و ایده‌های جدید در زمینه توسعه برند، بازاریابی، فروش و تبلیغات» از دیگر محورهای این فراخوان هستند.

«راهکارها و ایده‌های جدید در زمینه توسعه سرمایه انسانی، آموزش و افزایش انگیزش کارکنان»، « راهکارهای بهینه‌سازی مصرف انرژی و افزایش راندمان بهره‌وری در واحدهای صنعتی»، «بازیافت و شیرین‌سازی آب‌های سخت صنعتی»، «راهکارهای کاهش آلودگی هوا در صنایع بزرگ» سایر محورهای این فراخوان برای ایده های محققان به شمار می رود.

مهلت ارسال طرح‌های پیشنهادی تا ۶ شهریورماه ۱۴۰۰ اعلام شده است.

این مقاله با عنوان “فراخوان به‌کارگیری فناوری‌های نوین در حوزه روغن موتور منتشر شد – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

دکمه بازگشت به بالا