استان ها

معطلی پزشک به دلیل فقدان مجوز تردد بود/پلیس حامی ودرکنارکادر درمان است

معطلی پزشک به دلیل فقدان مجوز تردد بود/پلیس حامی ودرکنارکادر درمان است” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز،سرهنگ رنجبرپوردرتشریح این خبر اظهار کرد:صبح روز ۲۷مردادماه یک نفرکه خودرا پزشک بیمارستان یکی از شهرستانهای مجاور استان البرز معرفی می نمودبه ایست وبازرسی اتوبان کرج – قزوین مراجعه وبا ارائه برگه مجوز فاقداعتبار(ابطال تمامی مجوزهای صادره از سوی مراجع مختلف) درخواست عبور از گیت را می کند که مامورین با سعه صدرنامبرده رابه حاشیه اتوبان هدایت می کنند تاموضوع مورد بررسی دقیق ترقرارگیرد.

وی ادامه داد: پس ازمدتی فردی که خودرامدیر بیمارستان مذکور معرفی می نموده به مامورین مراجعه وبالحنی توهین آمیز و پرخاشگرانه با آنها شروع به مشاجره لفظی می نماید.

این مسئول انتظامی ادامه داد: پس ازگذشت حدودا ۳۵دقیقه جانشین محترم پلیس راهورناجاسردار حسینی که درحال بازدید ازمحورهای مواصلاتی استان بوده در محل ایست بازرسی حاضر می شود که دراین حین مدیر ببمارستان به سردارمراجعه  و مجدداپرخاشگری می کند که سردارایشان را به آرامش دعوت کرده سپس علیرغم پرخاشگری های صورت گرفته و بر خلاف شیوه نامه های ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا ، به خانم پزشک که درورودی گیت حضورداشت اجازه ترددمی دهند. 

وی تصریح کرد: همچنین بررسی ها حاکیست که هیچگونه اهانتی به کادر درمان از سوی هیچیک از مامورین صورت نگرفته است.

سرهنگ رنجبرپوردرپایان بااشاره به اینکه پلیس همواره درکنار وهمراه کادردرمان به منظور قطع زنجیره بیماری کرونامی باشد ازمردم شریف استان وتمامی افرادی که قصد عبور ازمحورهای مواصلاتی این استان رادارندتقاضاکردکه تاآنجاکه ممکن است از سفرهای غیرضروری خودداری نمایندتامامورین زحمتکش نیروی انتظامی بتوانندبانشاط وآرامش فکری بیشتری به ماموریت خود بپردارندتاشاهداینگونه مواردنباشیم.

 

این خبر با عنوان “معطلی پزشک به دلیل فقدان مجوز تردد بود/پلیس حامی ودرکنارکادر درمان است” در وب سایت www.borna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا