فرهنگ و هنر

رئیس سازمان سینمایی جزو ۱۰ مدیر برتر دولت الکترونیک شد

رئیس سازمان سینمایی جزو ۱۰ مدیر برتر دولت الکترونیک شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

رئیس سازمان سینمایی جزو ۱۰ مدیر برتر دولت الکترونیک شد

حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی به عنوان مدیر برتر دولت الکترونیک معرفی شد.


به گزارش خبرنگار ایلنا، در آخرین جلسه شورای عالی فناوری اطلاعات، حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی و سمعی بصری به همراه ۹ مدیر دیگر به عنوان مدیران برتر که در دولت الکترونیک، پیشتاز و تحول‌آفرین بوده‌اند، از رئیس‌جمهوری دولت دوازدهم تقدیرنامه دریافت کردند.


علاوه بر انتظامی، رحمت‌الله کرمی خزانه‌دار کل کشور، عیسی زارع‌پور رئیس مرکز آمار و فاوا قوه قضاییه، رضا باقری اصل دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات، حسین فهیمی مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری اوراق بهادار، بهمن برزگر مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری بیمه سلامت، مجتبی جوان‌بخت مدیرکل امنیت سازمان تنظیم مقررات، قاسم نعمتی مدیرکل فاوا بیمه مرکزی، سید جواد رضوی مدیرکل فاوا وزارت کار و حمیدرضا دهقانی‌نیا مدیرکل فاوا ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز دیگر مدیرانی بودند که این تقدیرنامه را دریافت کردند.


همچنین در این جلسه از پنج مدیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات نیز قدردانی شد.


انتظامی


 


 


 


انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “رئیس سازمان سینمایی جزو ۱۰ مدیر برتر دولت الکترونیک شد” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 1 =

دکمه بازگشت به بالا