بین المللی

درگیری حشد شعبی با تروریست‌ها در «الطارمیه» بغداد/ 3 نفر شهید و 8 نفر زخمی شدند- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز

درگیری حشد شعبی با تروریست‌ها در «الطارمیه» بغداد/ ۳ نفر شهید و ۸ نفر زخمی شدند- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

 به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تیتروز، برخی منابع خبری در عراق جمعه شب از درگیری بین نیروهای حشد شعبی و عناصر ناشناس که احتمال می‌رود عناصر باقیمانده داعش باشند، خبر دادند.

کانال خبری صابرین نیوز در این باره نوشت که در شهرستان «الطارمیه» واقع در شمال بغداد انفجاری رخ داد و به دنبال آن، از سه محور تیراندازی و درگیری صورت گرفته و طی آن، مقر تیپ ۱۲ حشد شعبی هدف قرار گرفته است.

این رسانه عراقی نوشت که به عنوان آمار اولیه، هشت نفر در این انفجار و درگیری زخمی شده و ۳ تن دیگر نیز شهید شده‌اند.

در همین ارتباط شبکه خبری العهد تعداد شهدای حمله به مواضع حشد شعبی در طارمیه بغداد را ۴ شهید و ۴ زخمی اعلام کرده است. 

این شبکه گزارش داد که جانشین فرمانده هنگ در تیپ ۱۲ حشد شعبی در درگیری با عناصر داعش در الطارمیه به شهادت رسیده است.

همچنین ویدیوئی از این درگیری منتشر کرده که در آن صدای تیراندازی و شلیک ممتد گلوله به گوش می‌رسد.

پیش از این شبکه سومریه نیوز عراق به نقل از منبعی امنیتی گزارش داده بود که بر اثر انفجار بمبی در مسیر خودروی نیروهای منتسب به حشد شعبی در منطقه «الثائر» واقع در الطارمیه پنج تن از این افراد زخمی شده‌اند.

طی یکی دو هفته اخیر الطارمیه بغداد شاهد فعالیت برخی از عناصر تروریستی بوده است. نیروهای امنیتی عراق از جمله حشد شعبی از یک ماه پیش عملیات متعددی با هدف تأمین امنیت شهروندان در ایام محرم آغاز کرده بودند.

انتهای  پیام/

این مطلب با عنوان “درگیری حشد شعبی با تروریست‌ها در «الطارمیه» بغداد/ ۳ نفر شهید و ۸ نفر زخمی شدند- اخبار آسیای غربی – اخبار بین الملل تیتروز” در وب سایت tn.ai انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا