حوادث

دستور ویژه رئیس پلیس راهور ناجا برای رسیدگی به موضوع عوارضی اتوبان کرج_قزوین

دستور ویژه رئیس پلیس راهور ناجا برای رسیدگی به موضوع عوارضی اتوبان کرج_قزوین” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

دستور ویژه رئیس پلیس راهور ناجا برای رسیدگی به موضوع عوارضی اتوبان کرج_قزوین

معاون اجتماعی پلیس راهور نیروی انتظامی از دستور ویژه رئیس پلیس راهور ناجا برای رسیدگی به موضوع عوارضی اتوبان کرج _قزوین خبر داد و گفت: یک تیم ویژه مسئول رسیدگی به این موضوع شده که نتایج بررسی دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ “عین اله جهانی” در تشریح کلیپ منتشره در فضای مجازی مبنی جلوگیری از  تردد فرد مذکور گفت: بررسی اولیه از مستندات  دوربین  البسه مامور پلیس راهور  نشان می دهد که فردی که خود را مدیر بیمارستان ابیک معرفی می کند با اهانت به مامور در حال انجام وظیفه و با لحن توهین آمیز پرخاشگری می نماید که مامور با سعه صدر تاکید بر اجرای ابلاغیه ستاد ملی مقابله با کرونا و منع تردد بدون استثنا و لغو مجوز تردد در کلیه محورها را دارد.


وی ادامه داد: بر اساس دستور صادره تیم ویژه ای در این خصوص در حال بررسی موضوع هستند که نتیجه متعاقبا اعلام خواهد شد.


انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “دستور ویژه رئیس پلیس راهور ناجا برای رسیدگی به موضوع عوارضی اتوبان کرج_قزوین” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − شش =

دکمه بازگشت به بالا