حوادث

آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراه‌ها و معابر شهر تهران

آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراه‌ها و معابر شهر تهران” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراه‌ها و معابر شهر تهران

سرهنگ رنجبر با بیان وضعیت ترافیکی امروز شنبه ۳۰ مرداد ماه ۱۴۰۰ از رصد ترافیک شهر تهران از طریق سامانه‌ها و دوربین‌های نظارتی شهر تهران خبرداد.


به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه شنبه ۳۰ مرداد  ماه ۱۴۰۰  اظهار داشت: بزرگراههای شهید همت، شهید زین الدین، شهید بابایی، شهید چمران، شهید سلیمانی امام علی  (ع)، حکیم و دیگر معابر بزرگراهی شهر تهران خلوت و در حال حرکت و بدون مشکل است.


 سرهنگ رنجبر گفت: وضعیت ترافیکی خیابانهای شهر تهران نیز خلوت بوده و بدون ترافیک و تردد در آنها بدون مشکل است.


 رنجبر به شهروندان توصیه کرد: خلوتی معابر دلیل بر افزایش سرعت‌ها در معابر نمی‌شود و چه بسا شهروندان در هر زمان و لحظه‌ای که معابر را خلوت دیدند مجاز به افزایش سرعت نیستند بلکه باید از سرعت مجاز نیز کمتر حرکت کرده و با سرعت مطمئنه تردد نمایند تا شاهد بروز حوادث در شهر تهران نباشیم.


رنجبر گفت: با رعایت قوانین و مقررات توسط رانندگان امروز شاهد مشکل و تصادف خاصی در سطح معابر شهر تهران نبودیم.


انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراه‌ها و معابر شهر تهران” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سه =

دکمه بازگشت به بالا