بین المللی

ادعای روزنامه صهیونیستی درباره ترور ناموفق فرمانده ارشد این رژیم +فیلم

ادعای روزنامه صهیونیستی درباره ترور ناموفق فرمانده ارشد این رژیم +فیلم” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت»  مدعی شد، در آخرین دور درگیری میان رژیم صهیونیستی و فلسطینی‌‌ها در ماه می (معروف به سیف القدس) «یونتان اشتاینبرگ» فرمانده ارتش این رژیم در مرکز کرانه باختری مورد سوءقصد قرار گرفت اما از این ترور جان سالم به در برد.

وب‌سایت این روزنامه با انتشار فیلمی مدعی شد،  فرمانده مذکور به همراه تعدادی از نظامیان دیگر در آن زمان  در حال نظارت بر تظاهرات هزاران فلسطینی در نزدیکی شهرک «بیت ایل» در شمال کرانه باختری بوده‌اند که صدای گلوله شلیک شده در فاصله کمی از این فرمانده شنیده شده است.

یدیعوت افزود، ده‌ها گلوله به سمت این نظامیان صهیونیستی به صورت غافلگیرانه شلیک شده و بر اساس تحقیقات نظامی انجام شده، فلسطینی‌های مسلح بیش از صد گلوله شلیک کرده‌اند. در این حین دو نظامی جراحات متوسطی بردشتند و فرمانده یاد شده از مرگ حتمی نجات پیدا کرده است.

انتهای پیام/ص


این نوشته با عنوان “ادعای روزنامه صهیونیستی درباره ترور ناموفق فرمانده ارشد این رژیم +فیلم” در وب سایت farsnews.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: farsnews.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا