فرهنگ و هنر

انتشار پوستر سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران/آخرین مهلت شرکت تا ۱۰ شهریور

انتشار پوستر سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران/آخرین مهلت شرکت تا ۱۰ شهریور” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

انتشار پوستر سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران/آخرین مهلت شرکت تا ۱۰ شهریور

پوستر سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران با طراحی شاهین علوی و دربرگیری نمادهایی علمی و سینمایی منتشر شد.


به گزارش ایلنا، این رویداد با هدف ایجاد بستر مناسب برای پژوهش‌های کاربردی تلاش دارد با تشویق اهالی قلم و سینما، شرایطی را فراهم آورده تا اندیشه‌های نو هرچه بیشتر در فضای علمی و تخصصی مکتوب شوند. 


شاهین علوی طراحی پوستر سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران را با ترکیب طرحی از کتاب و کلاکت به عنوان نمادهایی از حوزه پژوهش و سینما برعهده داشته است. 


آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات به این رویداد علمی سینمایی که در دوره سوم خود با محوریت «فیلم تجربی» برگزار خواهد شد، ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ و زمان برگزاری همایش نیز ۲۴ آذر ۱۴۰۰ اعلام شده است. 


همچنین فیلم‌های تجربی انتزاعی، فیلم نقاشی شده، فیلم بدون دوربین، انیمیشن تجربی، مستند تجربی، فیلم تجربی آرشیوی، ادراک و پدیدارشناسی در فیلم کوتاه تجربی، فوتورمان و… از جمله موضوع مطرح شده برای حضور در این همایش هستند. 


سعید پوراسماعیلی دبیری و دکتر احمد الستی دبیری علمی سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران را برعهده دارند. 


علاقه‌مندان به شرکت در سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران که به همت معاونت فرهنگی و آموزش انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری سازمان سینمایی و انجمن فیلم کوتاه ایران برگزار می‌شود، می‌توانند فراخوان و جزییات را در سایت www. iycs. ir دنبال کنند.


انتهای پیام/

این محتوا با عنوان “انتشار پوستر سومین همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران/آخرین مهلت شرکت تا ۱۰ شهریور” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا