بانوان

بانوی فارسی ۲ مدال مسابقات آسیا را کسب کرد

بانوی فارسی ۲ مدال مسابقات آسیا را کسب کرد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/فارس رویا مهبودی، بانوی ورزشکار شیرازی، موفق به کسب ۲ مدال نقره و برنز، در مسابقات مچ اندازی آسیا شد.

رویا مهبودی ملی پوش شیرازی تیم ملی مچ اندازی بانوان جمهوری اسلامی ایران با کسب دو مدال رنگارنگ شروع خوبی را برای تیمی که نخستین حضور در رقابت‌های بین‌المللی را تجربه می‌کند، رقم زد.

به گزارش تیتروز به نقل از هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان فارس، مسابقات مچ اندازی آسیا از ظهر جمعه ۲۹ مرداد ماه با حضور ۱۲ تیم و بیش از ۵۰۰ ورزشکار در شهر آلماتی قزاقستان و با رقابت ورزشکاران در بخش مستمر، آغاز شد.

جمهوری اسلامی ایران در این روز و در بخش بانوان ۴ نماینده داشت که رویا مهبودی در وزن مثبت ۸۰ کیلوگرم توانست در چپ دست مدال نقره و در راست دست مدال برنز این رقابتها را کسب کند.

مهبودی متولد ۱۶ اسفند ۱۳۶۰ در شیراز است و مچ اندازی را از سال ۱۳۹۸ به صورت جدی آغاز کرده طی این مدت عناوین متعددی شامل ۶ قهرمانی در سطح ملی کسب کرده است.

انتهای پیام

این مطلب با عنوان “بانوی فارسی ۲ مدال مسابقات آسیا را کسب کرد” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هفت =

دکمه بازگشت به بالا