فناوری

واکسن اسپوتنیک برای مقابله با دلتا اصلاح شد – تیتروز | خبر جدید

واکسن اسپوتنیک برای مقابله با دلتا اصلاح شد – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از مسکوتایمز، توسعه دهندگان واکسن اسپوتنیکV روسیه نسخه‌ای اصلاح شده برای مقابله با سویه دلتا ویروس کرونا ابداع کرده‌اند.

البته به گفته الکساندر گینزبرگ مدیر انستیتو گامالیا (توسعه دهنده واکسن مذکور)، هنوز برای قضاوت درباره تأثیرگذاری واکسن اصلاح شده، زود است. او در این باره می‌گوید همه توسعه یک واکسن بر اساس توالی ژنتیک سویه دلتا را آغاز کرده‌اند، اما هیچکس نمی‌تواند ادعا کند محصول جدید در مقابل با سویه دلتا عملکرد بهتری از واکسن‌های موجود دارد.

میخائیل موراشکو وزیر بهداشت روسیه نیز اعلام کرد اسپوتنیک V در مقابله سویه دلتا ۸۳ درصد تأثیرگذار است.

پیش از این قرار بود انستیتو گامالیا در ماه می تحقیقی درباره تأثیرگذاری واکسن مذکور در برابر جهش‌های ویروس کرونا منتشر کند اما تاکنون این کار را انجام نداده است.

این محتوا با عنوان “واکسن اسپوتنیک برای مقابله با دلتا اصلاح شد – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا