بانوان

مدال نقره بانوی ایرانی در رقابت‌های مچ اندازی قهرمانی آسیا

مدال نقره بانوی ایرانی در رقابت‌های مچ اندازی قهرمانی آسیا” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

نماینده بانوان ایران در رقابت های مچ اندازی آسیا، با دو برد و یک باخت برابر رقبای قزاقستانی در بخش دست چپ وزن ٧٠- کیلو در رده سنی نوجوانان، صاحب مدال نقره آسیا شد.

به گزارش تیتروز، بهار بدیعی ورزشکار ۱۵ ساله اهل استان سیستان و بلوچستان و عضو تیم ملی مچ اندازی ایران، امروز در رقابت‌های قهرمانی آسیا به میزبانی آلماتی قزاقستان در بخش دست چپ به مصاف رقبای خود رفت و موفق شد دو رقیب قزاقستانی را شکست دهد. بدیعی در سومین مسابقه خود نیز در برابر رقیبی از کشور میزبان به میدان رفت و با شکست در این مسابقه، مدال نقره وزن ۷۰- کیلوگرم رده سنی نوجوانان را از آن خود کرد.

بدیعی فردا در بخش راست دست رقابت‌های قهرمانی آسیا نیز در برابر رقبای خود به میدان می‌رود.

این اولین اعزام بانوان ایران به رقابت‌های مچ اندازی قهرمانی آسیا است و روز گذشته نیز بانوان ایران در دسته مستر موفق به کسب چهار طلا، دو نقره و دو برنز شدند. این عناوین توسط مریم مهران فرد، ماهرخ سادات احمدپناه، سونیا امیرشقاقی و رویا مهبودی به دست آمد.

انتهای پیام

این مطلب با عنوان “مدال نقره بانوی ایرانی در رقابت‌های مچ اندازی قهرمانی آسیا” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

دکمه بازگشت به بالا