ورزشی

همه جوره با تیم ملی فوتسال تعامل کردیم

همه جوره با تیم ملی فوتسال تعامل کردیم” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش شفاف، محمد حسین عراقی زاده قائم مقام باشگاه گیتی پسند در مورد آخرین وضعیت این تیم گفت: ما تعداد زیادی بازیکن ملی پوش داریم که بعد از بازی با فرش آرا آن‌ها را در اختیار تیم ملی گذاشتیم. ما هرگونه تعاملی با تیم ملی داشتیم از تعطیلی تمرینات تا شروع زودهنگام لیگ و خستگی بازیکنان پس از بازی‌های ملی و حالا هم باید بدون بازیکنان ملی پوش تمرین کنیم اما برای ما بیش از هر چیز موفقیت تیم ملی مهم است وامیدواریم این همکاری‌ها با نتیجه خوب تیم ملی در جام جهانی فوتسال دنبال شود.

وی افزود: به دلیل تعطیلی طولانی مدت لیگ و لغو هفته چهارم، تمرینات به  مدت ۱۰ روز تعطیل شد و از هفته آینده بدون بازیکنان ملی پوش تمرینات تیم را آغاز می‌کنیم تا با شرایط مناسبی برای ادامه رقابت‌ها آماده شویم.

عراقی زاده در پایان تاکید کرد: امیدوارم بازیکنان ملی پوش نیز با روحیه خوب و شرایط جسمانی مناسب از جام جهانی به ایران برگشته و به تیم اضافه شوند تا بتوانیم با تمام قوا در مسابقات شرکت کنیم.

این خبر با عنوان “همه جوره با تیم ملی فوتسال تعامل کردیم” در وب سایت www.shafaf.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.shafaf.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا