فرهنگ و هنر

نیما کرمی: شرایطم رو به بهبود است

نیما کرمی: شرایطم رو به بهبود است” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

نیما کرمی درباره ی وضعیت خود و خانواده اش پس از ابتلاء به کرونا، اعلام کرد که با گذشت ۱۲ روز از دوره درمان و قرنطینه، شرایط مساعدی دارند و در منزل دوران بیماری را سپری می کنند.

این مجری تلویزیون در گفت و گویی با تیتروز درباره ی وضعیت خود پس از ابتلاء به کرونا گفت: طول درمانم در حال طی شدن است و رو به بهبودی هستم. حدود ۱۲ روز است که به کرونا مبتلا شدم. خانواده هم مبتلا شدند اما همه چیز خوب پیش می رود.

وی گفت: مردم ویروس دلتا را خیلی باید جدی بگیرند. ما خودمان پروتکل ها را خیلی مراعات می کردیم، ولی این ویروس دلتا به هر شکلی پخش می شود. مردم آن را شوخی نگیرند و اینکه یکی از راه های بهبودی و موفقیت این است که سریع عمل کنند و هر زمان که علائم بروز کرد، به ویروس حمله کنند و نگذارند در بدنشان جاگیر شود.

کرمی که اجرای «صبحی دیگر» را در شبکه آموزش سیما برعهده داشت، درباره این برنامه نیز توضیح داد: در برنامه اجرا داشتم و البته این برنامه دو مجری دارد و در حال حاضر آقای معصومی مجری دیگر، برنامه را اجرا می کند.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “نیما کرمی: شرایطم رو به بهبود است” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا