بانوان

مدال طلا برای بانوی مچ‌انداز خراسان رضوی در رقابت‌های قهرمانی آسیا

مدال طلا برای بانوی مچ‌انداز خراسان رضوی در رقابت‌های قهرمانی آسیا” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بانوان منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/خراسان رضوی بانوی مچ‌انداز خراسان رضوی موفق شد در رقابت‎‌های قهرمانی آسیا به مدال طلا دست یابد.

در روز نخست مسابقات مچ‌اندازی قهرمانی آسیا ۴ تن از ملی پوشان بانوی ایران در بخش مستر شرکت کردند و موفق به کسب مدال های رنگارنگ شدند. مسابقات مچ‌اندازی قهرمانی آسیا که با حضور ۱۲ تیم و بیش از ۵۰۰ ورزشکار در شهر آلماتی قزاقستان آغاز شده، در روز نخست رقابت ها در بخش مستر برگزار شد.  

در بخش بانوان این رقابت‌ها مریم مهران‌فرد از خراسان رضوی در وزن ۸۰ کیلوگرم توانست در ۲ دست راست و چپ به مدال طلا دست یابد. ماهرخ سادات احمدپناه نیز در وزن ۷۰ کیلوگرم موفق شد در ۲ دست راست و چپ مدال طلا را به ارمغان بیاورد.  

در وزن مثبت ۸۰ کیلوگرم و در دست راست سونیا امیرشقاقی به مدال نقره دست پیدا کرد و رویا مهبودی هم برنز گرفت. همچنین در دست چپ رویا مهبودی به مدال نقره رسید و سونیا امیرشقاقی به مدال برنز دست پیدا کرد. در این دسته ورزشکار کشور قزاقستان توانست در هر ۲ دست راست و چپ به مدال طلا رسد.

تیم ملی مچ اندازی بانوان ایران برای نخستین مرتبه به مسابقات آسیایی اعزام شده است.  

انتهای پیام

این مقاله با عنوان “مدال طلا برای بانوی مچ‌انداز خراسان رضوی در رقابت‌های قهرمانی آسیا” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا