اقتصادی

افزایش 64 درصدی تردد خودرو در جاده‌ها/ ترافیک سنگین در آزادراه قزوین ـ تهران

افزایش ۶۴ درصدی تردد خودرو در جاده‌ها/ ترافیک سنگین در آزادراه قزوین ـ تهران” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

ایمان محرابی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها اظهار داشت: بر اساس اطلاعات ۲۳۲۷ دستگاه ترددشمار جاده‌ای کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها نسبت به روز قبل ۶۴.۴ درصد افزایش نشان می‌دهد. در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۱ درصد بیشترین تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰  و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح ثبت شد.

وی تأکید کرد: بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا تردد بین‌استانی خودروهای شخصی از / به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است.

*آزادراه کرج ـ تهران پرترافیک‌ترین جاده کشور 

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته آزادراه کرج ـ تهران با ۱۰۵ هزار تردد، آزادراه قروین ـ کرج با ۹۱ هزار تردد و آزادراه تهران ـ کرج با ۸۰ هزار تردد پرترددترین جاده‌های کشور بود.

* انسداد ۶ محور به دلیل نبود ایمنی

وی بیان کرد: در حال حاضر محورهای رامیان ـ اولنگ شاهرود، شهداد ـ نهبندان، شمشک ـ دیزین و خرم‌آباد ـ پلدختر از محورهای مسدود به دلیل نبود ایمنی است. 

* ترافیک سنگین در آزادراه قزوین ـ تهران 

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه قزوین ـ کرج ـ تهران مقاطع آبیک و چیتگر و ترافیک سنگین در آزادراه کرج ـ قزوین محدوده نظرآباد نشان می‌دهند. 

محرابی‌نیا از تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه،‌کندوان، آزادراه تهران ـ شمال و آزادراه قزوین ـ‌ رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد. 

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم. 

انتهای پیام/ 


این خبر با عنوان “افزایش ۶۴ درصدی تردد خودرو در جاده‌ها/ ترافیک سنگین در آزادراه قزوین ـ تهران” در وب سایت farsnews.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: farsnews.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا