فناوری

تأمین سوخت هواپیمای نظامی در حال پرواز با پهپاد – تیتروز | خبر جدید

تأمین سوخت هواپیمای نظامی در حال پرواز با پهپاد – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از نیواطلس، این پرواز آزمایشی با موفقیت از فرودگاه سنت لوئیس در تاریخ ۱۸ آگوست انجام شد. هواپیمای هاوکی ای – ۲ دی متعلق به نیروی هوایی ارتش آمریکاست.

این دومین پروازی است که توسط پهپادهای ساخته شده توسط شرکت بوئینگ برای سوخت رسانی به هواپیماهای نظامی ارتش آمریکا در حین پرواز صورت می‌گیرد. پیش از این در چهارم ژوئن از نمونه اولیه پهپاد ام کیو – ۲۵ برای سوخت رسانی به جت جنگنده اف / ای -۱۸ سوپر هورنت استفاده شده بود.

هدف از آزمایش دوم کسب اطمینان از سازگاری پهپاد سوخت رسان با جنگنده‌های هاوکی و جمع آوری اطلاعات در مورد وضعیت موتور، میزان ثبات، سرعت و موقعیت آن در حین سوخت گیری بوده است. انتظار می‌رود این آزمایش‌ها طی ماه‌های آینده ادامه یابد.

این مقاله با عنوان “تأمین سوخت هواپیمای نظامی در حال پرواز با پهپاد – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا