فناوری

اپل دسترسی سیری به سرویس‌های گوگل را ارتقاء می‌دهد

اپل دسترسی سیری به سرویس‌های گوگل را ارتقاء می‌دهد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، شرکت اپل به تازگی برنامه‌ای را معرفی کرده است که کاربران سیستم عامل آی‌اواس(iOS) از طریق آن می‌توانند به سرویس‌های مختلف گوگل دسترسی پیدا کنند. در واقع این برنامه برای ارتقای ارتباط دستیار هوشمند اپل(سیری) با دستیار صوتی گوگل راه‌اندازی شده است.

این برنامه در حال حاضر در کشورهای آمریکا، کانادا، آلمان، فرانسه، هنگ‌کنگ، هند، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، مکزیک، نیوزلند و تایوان معرفی شده است. پس از این کاربران سیستم عامل iOS می‌توانند با خرید اشتراک به صورت آزمایشی از این برنامه استفاده کنند. به نظر می‌رسد اپل قصد دارد پیش از معرفی نسخه رسمی برنامه ارتباط ارتقاء یافته سیری و گوگل نظر کاربران را بررسی کرده و مشکلات موجود را برطرف سازد.

باتوجه به گسترش خدمات دستیار هوشمند شرکت‌های مختلف و استفاده میلیون‌ها کاربر از این فناوری به صورت روزانه، ارتباط دستیار صوتی گوگل با سایر دستیارهای هوشمند بیشتر شده و اکنون کاربران الکسا، سیری و بیکسبی قادر به استفاده از خدمات گوگل هستند. کارشناسان فناوری معتقدند احتمالاً در آینده تمام شرکت‌های مختلف فناوری خدمات دستیارهای هوشمند خود را با یکدیگر به اشتراک گذاشته و دیگر تفاوتی بین سرویس‌های گوگل و سیری وجود نخواهد داشت.

بررسی‌ها نشان داده است دستیار هوشمند گوگل بهتر از سیری به سؤالات کاربران پاسخ می‌دهد و از همین رو اپل با بیشتر کردن ارتباط سیری با دستیار صوتی گوگل می‌خواهد رضایت کاربران خود را جلب کند.

انتهای پیام/۴۱۴۴/

این محتوا با عنوان “اپل دسترسی سیری به سرویس‌های گوگل را ارتقاء می‌دهد” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا