بین المللی

حماس: دشمن در تلاش برای سرپوش نهادن بر شکست خود است

حماس: دشمن در تلاش برای سرپوش نهادن بر شکست خود است” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع بین المللی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین “حماس” به حملات بامداد امروز یکشنبه جنگنده‌های اسرائیلی به نواحی مختلف غزه واکتش نشان داد.

به گزارش تیتروز، به نقل از روسیا الیوم، فوزی برهوم ، سخنگوی جنبش حماس در پی این حملات گفت که اسرائیل تلاش می‌کند بر شکست و ناامیدی خود در برابر ثبات و استواری مردم فلسطین و جناح‌های فلسطینی سرپوش بگذارد.

وی افزود: رژیم صهیونیستی وضعیت را اشتباه ارزیابی کرد، پیام مردم ما و جناح‌های مقاومت آن را نادیده گرفت و تیراندازی مستقیم به آنها، روزنامه نگاران و کودکان را آغاز و ده‌ها تن از آنها را زخمی کرد.

برهوم ادامه داد: با پایداری و عزم و اراده، غزه دوباره در راه الاقصی و مقدسات پیروز می‌شود.ملت عظیم ما در برابر اشغال و محاصره تا انتها مقاومت خواهند کرد.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز نواحی مختلف نوار غزه را بمباران کردند که این حملات با پاسخ موشکی مقاومت روبرو شد.

حملات اسرائیل پس از آن صورت گرفت که یک نظامی این رژیم به ضرب گلوله یک شهروند فلسطینی به شدت زخمی شد.

انتهای پیام

این مقاله با عنوان “حماس: دشمن در تلاش برای سرپوش نهادن بر شکست خود است” در وب سایت www.isna.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا