اجتماعی

تغییر اجرای ساعت طرح ترافیک تهران از ابتدای شهریور- اخبار تهران – اخبار اجتماعی تیتروز

تغییر اجرای ساعت طرح ترافیک تهران از ابتدای شهریور- اخبار تهران – اخبار اجتماعی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش‌ گروه اجتماعی خبرگزاری تیتروز، با استناد به شصت و هشتمین صورتجلسه شورای حمل و نقل و ترافیک شهر تهران و با توجه به بازگشت ساعت کاری ادارات و سازمان‌ها به ساعت:۷:۳۰ تا۱۴:۳۰، از ابتدای شهریور ماه، ساعت اجرای طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا در شهر تهران از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ خواهد بود.

در این تغییر زمانی، شهروندان می‌توانند یک خروج رایگان پس از ساعت ۱۴:۳۰ از این دو محدوده داشته باشند، همچنین ساکنین طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا هم می‌توانند  پس از ساعت ۱۴:۳۰ به دو محدوده فوق یک ورود رایگان داشته باشند.

گفتنی ست این تصمیم همزمان با ابلاغیه استانداری تهران مبنی بر شروع ساعت کاری ادارات و سازمان‌ها از ابتدای شهریور ماه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ و برای تسهیل در تردد شهروندان اخذ و اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

این محتوا با عنوان “تغییر اجرای ساعت طرح ترافیک تهران از ابتدای شهریور- اخبار تهران – اخبار اجتماعی تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 7 =

دکمه بازگشت به بالا