اجتماعی

اجرای طرح کاهش آلودگی هوا و منع ترددهای شبانه از امروز /ترافیک سنگین صبحگاهی در معابر شهر تهران

اجرای طرح کاهش آلودگی هوا و منع ترددهای شبانه از امروز /ترافیک سنگین صبحگاهی در معابر شهر تهران” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

اجرای طرح کاهش آلودگی هوا و منع ترددهای شبانه از امروز /ترافیک سنگین صبحگاهی در معابر شهر تهران

سرهنگ رنجبر با بیان وضعیت ترافیکی امروز یکشنبه ۳۱ مرداد ماه ۱۴۰۰ از وضعیت ترافیکی شهر تهران پس از تعطیلات چند روزه خبر داد.


به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه یک‌شنبه سی  و یکم  مرداد ماه ۱۴۰۰  اظهار داشت: شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیرغرب به شرق از ایران‌فیلم و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.


وی گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری دارای ترافیک است.


 رنجبر ادامه داد: بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.


وی افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر جنوب به شمال از هنگام، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد دارای بار ترافیک صبحگاهی هستند.


سرهنگ رنجبر گفت: از امروز طرح کاهش آلودگی هوا ( طرح ترافیک ) و طرح منع تردد شبانه پابرجاست و اجرا می‌شود.


وی از کاهش تردد شهروندان در مدت تعطیلات قدردانی کرد و گفت: با  مدیریت و رعایت  شهروندان و رانندگان در این مدت شاهد بروز حادثه و مشکل خاصی در شهر تهران نبودیم.


انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “اجرای طرح کاهش آلودگی هوا و منع ترددهای شبانه از امروز /ترافیک سنگین صبحگاهی در معابر شهر تهران” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا