فناوری

اسید معده نیز قادر به از بین بردن موی انسان نیست

اسید معده نیز قادر به از بین بردن موی انسان نیست” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، بدن انسان با وجود سیستم ایمنی و دفاعی بسیار پیچیده در برابر عوامل خارجی آسیب‌پذیری زیادی دارد. در واقع اجسام و مواد زیادی در اطراف انسان‌ها وجود دارند که می‌توانند صدمات جدی را به بدن وارد کنند. در این میان برخی از قسمت‌های بدن مقاوت بیشتری نسبت به سایر بخش‌ها دارند.

مو در قسمت‌های مختلفی از بدن انسان رویش می‌کند و حجم و میزان رشد موها در هر ناحیه متفاوت است. طبق بررسی‌های انجام شده توسط دانشمندان موی انسان مقاومت بسیار بالایی در برابر از بین رفتن دارد و به غیر از آتش زدن تقریباً با هیچ روشی نمی‌توان مو را نابود کرد. مقاومت موی انسان تا حدی زیاد است که حتی اسید معده نیز آن را از بین نمی‌برد. مو نه تنها یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های زیبایی انسان است بلکه تغییر وضعیت آن در شرایط مختلف نشان‌دهنده اوضاع روانی و جسمی انسان است. به عنوان مثال زمانی که ناگهان احساس سرما می‌کنیم و یا موقعی که موضوعی ترسناک را می‌شنویم موهای دست به حالت ایستاده در می‌آیند.

انتهای پیام/۴۱۴۴/

این خبر با عنوان “اسید معده نیز قادر به از بین بردن موی انسان نیست” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا