حوادث

سواحل شمال شرق آمریکا در انتظار طوفان شدید

سواحل شمال شرق آمریکا در انتظار طوفان شدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

مقام های ایالتی در آمریکا در مورد احتمال وقوع یکی از قوی ترین طوفان ها به ساکنان سواحل شمالی شرقی این کشور هشدار داده اند.

به گزارش تیتروز، انتظار می رود توفند “هِنری” روز یکشنبه به ناحیه لانگ آیلند در نیویورک و بخش های جنوبی منطقه موسوم به نیو انگلند برسد.

درحالی که انتظار وزش بادهایی به سرعت ۱۲۰ کیلومتر در ساعت و ریزش ۱۵ سانتی متر باران می رود، مقام ها در بخش هایی از ایالت نیویورک وضعیت اضطراری اعلام کرده اند.

ماساچوست پارک ها و سواحل را از روز شنبه تا دوشنبه بسته است.

درحالی که انتظار می رود برق ۳۰۰ هزار نفر در ماساچوست قطع شود مقام های ایالتی همه ساکنان را ترغیب کرده اند که خود را برای طوفان آماده کنند.

توفندها که قوی تر از توفان های استوایی هستند به ندرت در این بخش آمریکا اتفاق می افتد.

به گزارش بی بی سی، منطقه نیوانگلند از جمله شامل ماساچوست، کانتیکات و رود آیلند آخرین بار در سال ۱۹۹۱ شاهد یک توفند بود که ۱۷ کشته به جا گذاشت.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “سواحل شمال شرق آمریکا در انتظار طوفان شدید” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 17 =

دکمه بازگشت به بالا