ورزشی

شهباززاده سکوتش را شکست – خبرآنلاین

شهباززاده سکوتش را شکست – خبرآنلاین” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سجاد شهباززاده آقای گل لیگ برتر شد تا حالا با پیشنهاداتی روبرو شود. پرسپولیسی ها برای جذب او با سپاهان در حال مبارزه هستند. سجاد در گفت و گو با ورزش سه نکاتی گفت:

*پیشنهاداتی دارم و همه آنها از ایران نیست. اما موضوع اینطور نیست که طی روزهای اخیر در صفحات مجازی و رسانه‌ها می‌بینم. راستش را بگویم خیلی از این بابت ناراحت و دلگیرم بابت این شایعات.

*اصلا دنبال بازارگرمی نیستم و شاید با هر تیمی دو سه بار حرف زده باشم اما اینطور نبوده که دنبال بازارگرمی باشم و طبیعی است که به دنبال این هستم تا بهترین تصمیم را برای آینده‌ام از جهات مختلف بگیرم.

*اینکه بگویم چه زمانی به طور دقیق درباره تیم آینده‌ام تصمیم بگیرم مشخص نیست و در حال حاضر در حال جمع بندی شرایط هستم تا به نتیجه برسم.

۲۵۲ ۲۵۲

این محتوا با عنوان “شهباززاده سکوتش را شکست – خبرآنلاین” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا