اجتماعی

افزایش ۱۱۰ درصدی عوارض ساختمانی در برخی مناطق تهران

افزایش ۱۱۰ درصدی عوارض ساختمانی در برخی مناطق تهران” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

یک عضو شورای شهر تهران از افزایش ۱۱۰ درصدی فیش عوارض ساختمانی در برخی مناطق شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش تیتروز، حبیب کاشانی امروز و در پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بازدید هفته گذشته خود از منطقه ۵ شهرداری گفت: کارها در این منطقه کاملا قفل است؛ برخی از شهروندان در تیرماه مراجعه کردند و فیش عوارض گرفتند و الان این رقم ۱۱۰ درصد افزایش یافته است. یعنی فیش یک میلیاردی به رقم دو میلیارد و ۳۰۰ رسیده است و مردم در یک بلاتکلیفی گیر کرده‌اند.

وی افزود: مردم می‌خواهند پول خود را پرداخت کنند و با این تعارض مواجه شدند، پول خود را آماده کردند اما فیش عوارض ۱۱۰ درصد افزایش یافته است.

کاشانی از رئیس شورای شهر تهران خواست تا ضمن ابلاغ این تذکر به سرپرست شهرداری تهران رایزنی‌های لازم را برای رفع این معضل در دستور کار قرار بدهد.

وی تاکید کرد: خواهش من این است که هر چه زودتر این مسئله اصلاح و در منطقه ۵ و یا سایر مناطق اجرا شود.

انتهای پیام

این نوشته با عنوان “افزایش ۱۱۰ درصدی عوارض ساختمانی در برخی مناطق تهران” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

دکمه بازگشت به بالا