فرهنگ و هنر

بازی رایانه ای «مختار» در راه است

بازی رایانه ای «مختار» در راه است” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

بازی رایانه ای «مختار» که در حال تولید است، پس از دهه اول محرم منتشر می شود.

به گزارش تیتروز به نقل از روابط عمومی موسسه منادیان، مسلم معین، مسئول سازمان فضای مجازی بسیج، با اعلام ساخت سه گانه بازی رایانه ای «سفیر عشق» گفت: بازی فصل قیام، دومین نسخه از سه گانه «سفیر عشق» محسوب می‌شود که روایتگر قیام مختار ثقفی از سلول های ابن زیاد تا سفر به مکه و آغاز قیام و پیروزی آن است.

وی بیان کرد: این اثر در سبک اکشن سوم شخص شمشیری تولید شده و دارای ۱۲ مرحله و بیش از ۶ ساعت گیم پلی است.

معین توضیح داد: فصل قیام با محوریت کاراکتر مختار ثقفی دارای ۴۵ دقیقه روایت سینمایی است و نسبت به بازی «سفیر عشق؛ روز واقعه» که نخستین محصول این تریلوژی به شمار می رود پیشرفت های قابل توجهی داشته است. موسیقی در سبک اکشن شمشیرزنی یکی از عناصر حیاتی است، با توجه به فضای پویا و سه بعدی که موقعیت های متفاوتی برای بازیکن ایجاد می‌کند، جهت القای ریتم، تغییر موقعیت و برانگیختن احساسات متنوع در مخاطب موسیقی یکی از اصلی ترین عناصر محسوب می‌شود.

به گفته ی وی در بازی مختار فصل قیام از اساتید دوبله کشور با هنرمندی منوچهر والی زاده در نقش مهران و میثم نیکنام در نقش مختار و با مدیریت حسام صادقی نیکو استفاده شده است وتا پس از دهه اول محرم رونمایی از بازی و انتشار دیجیتال آن انجام شود.

این بازی از  محصولات مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج به شمار می رود که مؤسسه فرهنگی، هنری منادیان، ناشر آن است.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “بازی رایانه ای «مختار» در راه است” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − ده =

دکمه بازگشت به بالا