حوادث

انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در مرزهای آذربایجان غربی

انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در مرزهای آذربایجان غربی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در مرزهای آذربایجان غربی

فرمانده مرزبانی استان آذربایجان غربی از انهدام باند قاچاق سلاح جنگی و شکاری توسط مرزبانان هنگ مرزی ارومیه خبر داد.


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار”یحیی حسین خانی” با اعلام این خبر، اظهار داشت: در راستای طرح انسداد مرز و جلوگیری از قاچاق در نوار مرزی، مرزبانان هنگ مرزی ارومیه با اقدامات کنترلی و اطلاعاتی مؤثر در ارتفاعات کوهستانی منطقه، موفق به کشف و انهدام باند بزرگ قاچاق سلاح و مهمات شدند.


وی افزود: در این عملیات قاچاقچیان با دیدن سرعت عمل مرزبانان با استفاده از تاریکی شب و جغرافیای کوهستانی منطقه از محل متواری شدند.


سردار”حسین خانی” در ادامه تصریح کرد: مرزبانان در این عملیات و در پاک سازی از محل موفق شدند، ۵۰ سلاح جنگی و شکاری شامل ” ۲ قبضه کلت کمری و ۴۸ قبضه سلاح شکاری را کشف کنند.


فرمانده مرزبانی استان آذربایجان غربی بیان اینکه تلاش برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان این پرونده در دستور کار مرزبانان استان قرار دارد، خاطر نشان کرد: امنیت مردم در کشور از مهمترین دغدغه های مرزداران جمهوری اسلامی ایران است و مرزداران این فرماندهی در سخت ترین شرایط خدمتی و به دور از خانواده های خود همه توان خود را به کار می گیرند تا این امنیت را به مردم عزیز کشورمان هدیه کنند.


انتهای پیام/

این محتوا با عنوان “انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات در مرزهای آذربایجان غربی” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 17 =

دکمه بازگشت به بالا