استان ها

برخی داروهای درمان کرونا عوارض زیادی دارد/کمبود دارو نداریم

برخی داروهای درمان کرونا عوارض زیادی دارد/کمبود دارو نداریم” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

علی اعتصام‌پور ، با اشاره به افزایش روز افزون بیماران مبتلا به کرونا در مراکز درمانی اصفهان اظهار داشت: در مراکز تحت پوشش تأمین اجتماعی نیز شاهد روند افزایشی مبتلایان کرونا هستیم و در این شرایط ناگزیر به پذیرش این بیماران و کاهش خدمات به دیگر بیماران غیر ضروری هستیم.

وی با بیان اینکه شهروندان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی بی تفاوت شده‌اند، ابراز داشت: این امر منجر به کاهش سن مرگ و میر ناشی از کرونا در بازه سنی کمتر از ۵۰ سال شده است.

برخی از داروهای درمان کرونا عوارض زیادی دارد

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اصفهان با بیان اینکه بیمارستان‌های شریعتی و غرضی با دو کلینیک تخصصی حاد تنفسی به صورت شبانه روزی در خدمت مردم و بیماران مشکوک به کرونا است، تصریح کرد: تاکنون بیماری در صف انتظار پذیرش در این دو بیمارستان نمانده است.

وی با بیان اینکه برای بهبود وضعیت بیماران مبتلا به کرونا کمبود دارو نداریم، اضافه کرد: اما به دلیل وجود عوارض برای مصرف برخی داروها مجبور هستیم کمتر از آنها استفاده کنیم.

اعتصام پور با تاکید بر اینکه بسیاری از داروهای ضد کرونا موارد درمان بسیار اندک دارند، ادامه داد: در این شرایط بیماران حاد مبتلا به کرونا باید با استفاده از اکسیژن و قرص مسکن و استراحت در منزل با این بیماری مقابله کنند.

وی با بیان اینکه اخیراً اخباری مبنی بر فروش واکسن‌های تقلبی کرونا در بازار منتشر شده است، ادامه داد: مردم باید تنها با مراجعه به مراکز تخصصی نسبت به تأمین واکسن اقدام کنند.

۴۸

این خبر با عنوان “برخی داروهای درمان کرونا عوارض زیادی دارد/کمبود دارو نداریم” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 3 =

دکمه بازگشت به بالا