فناوری

پژوهشگران ایران و چین برای ارتقای دانش اعتیاد همکاری می‌کنند – تیتروز | خبر جدید

پژوهشگران ایران و چین برای ارتقای دانش اعتیاد همکاری می‌کنند – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی، با هدف بستر سازی و گسترش همکاری های پژوهشی در حوزه دانش اعتیاد و اجرای طرح های مشترک تحقیقاتی، دومین کارگاه تخصصی درحوزه دانش اعتیاد میان اساتید و محققان ایران و چین برگزارمی شود.

عباس حق پرست استاد مرکز تحقیقات علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: این رویداد علمی با همکاری شماری از مراکز تخصصی و دانشگاهی با حمایت فرهنگستان علوم چین و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور به مدت سه روز از چهارم شهریورماه امسال بصورت مجازی گشایش می یابد.

وی افزود: در این کارگاه تخصصی مشترک دو کشور، ۱۲ تن از اساتید، محققان و صاحبنظران حوزه دانش علوم اعصاب و اعتیاد از چندین مرکز دانشگاهی کشورمان و نیز انستیتو روانشناسی پکن وابسته به فرهنگستان علوم چین ،آخرین یافته های علمی و تحقیقاتی در این حوزه را به اشتراک می گذارند.

وی گفت: این کارگاه آموزشی پژوهشی در چارچوب فعالیت میز مشترک همکاری ها میان محققان و اساتید ایران و چین در حوزه مطالعات دانش اعتیاد برگزار می شود.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ابراز امیدواری کرد: توسعه و گسترش همکاری های علمی میان محققان و اساتید مراکز دانشگاه ایران و انستیتو روانشناسی پکن به تقویت و تعمیق هرچه بیشتر تعاملات و همکاری های مشترک تحقیقاتی میان دو کشور منجر شود.

این نوشته با عنوان “پژوهشگران ایران و چین برای ارتقای دانش اعتیاد همکاری می‌کنند – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 2 =

دکمه بازگشت به بالا