حوادث

جزییات بیشتر از واژگونی اتوبوس اتباع افغان در دامغان در شب گذشته

جزییات بیشتر از واژگونی اتوبوس اتباع افغان در دامغان در شب گذشته” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/سمنان اتوبوس اتباع افغان در محور دامغان -شاهرود که شب گذشته دچار حادثه شد، ۳۴ مسافر را از اردوگاه افاغنه در تهران به اردوگاه افاغنه در مشهد می‌برد.

بنا به اعلام دانشگاه علوم پزشکی سمنان در این حادثه یک اتوبوس با ۳۴ سرنشین واژگون و بر اثر این واژگونی کل سرنشینان اتوبوس دچار جراحت و تعدادی از آنان دچار ضربه مغزی شدند.

این سانحه راس ساعت ۲۲:۱۰ شب گذشته در محور دامغان شاهرود حوالی روستای مهماندوست و در ۲۰ کیلومتری شهردامغان رخ داده است.

مرکز فوریتهای پزشکی شهرستان دامغان و شاهرود، تعداد ۲۴ سرنشین  این اتوبوس را به بیمارستان ولایت دامغان و  ۱۰ سرنشین اتوبوس به بیمارستان امام حسین شاهرود اعزام و خدمات درمانی به آنان ارائه گردید.

بنا به اعلام روابط عمومی علوم پزشکی سمنان از ۲۴ مسافر حادثه دیده که به بیمارستان ولایت اعزام شده بودند، تعداد ۱۵ بیمار بعد از دریافت خدمات درمانی اولیه، جهت بستری و دریافت دیگر خدمات مورد نیاز به مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر سمنان اعزام شدند.

انتهای پیام

این محتوا با عنوان “جزییات بیشتر از واژگونی اتوبوس اتباع افغان در دامغان در شب گذشته” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا