فرهنگ و هنر

«چهره زنی در دوردست» آماده نمایش شد

«چهره زنی در دوردست» آماده نمایش شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فرهنگی و هنری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

«چهره زنی در دوردست» آماده نمایش شد

فیلم کوتاه «چهره زنی در دوردست» ،با پایان یافتن فیلمبرداری و مراحل فنی، آماده نمایش شد.


به گزارش ایلنا، فیلم کوتاه «چهره زنی در دوردست» به کارگردانی حسین خامی و نویسندگی مشترک خامی و افشین صوفیان با پایان مراحل فنی آمده نمایش شده است. 


فیلم کوتاه «چهره زنی در دوردست» با مدت زمان ۲۰ دقیقه، به مفهوم تکرار تاریخ و نوسان دائمی آن بین امید و ناامیدی می‌پردازد. 


در خلاصه داستان آن چنین آمده: «سهند برای تکمیل مجموعه عکس خود به یک عکس نیاز دارد. او توسط تصاویر ذهنی خود احاطه شده است. او در برهه‌ای از تاریخ ایران با معشوقه خود ملاقات می‌کند، اما وقای عبد و اتفاقات ناگوار تاریخی مانع از ملاقات وی می‌شود تا زمانی که می‌خواهد در روزهای ناامیدی، لحظه‌ای امیدوار کننده و معجزه‌وار را برای تکمیل مجموعه عکس خود انتخاب کند.» 


مهسا حجازی، مجید یوسفی و احسان معجونی بازیگران این فیلم کوتاه هستند. 


سایر عوامل این فیلم عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: امیر پورحکمت، تدوین: شیدا گرجی، صدابردار: مجید نجاتی، صداگذار: محمدمهدی جواهری‌زاده، طراحی صحنه و لباس: امیر پورحکمت و حسین خامی، طراحی گریم: علیرضا غدیری، موسیقی: سهند نیک‌نژاد، اصلاح رنگ و نور: مهران دوستی، مدیر تولید: فرزاد محمدزاده و تهیه‌کننده: حسین خامی.


انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “«چهره زنی در دوردست» آماده نمایش شد” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − چهار =

دکمه بازگشت به بالا