عمومی

تعداد فوتی‌های کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۱۳۳۳ نفر رسید – تیتروز | خبر جدید

تعداد فوتی‌های کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۱۳۳۳ نفر رسید – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز، مجید شیرانی اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته هفت بیمار کرونایی در استان چهارمحال و بختیاری جان خود را از دست دادند.

وی با اشاره به اینکه تعداد ۵۵۱ نفر با علائم کرونا در مراکز درمانی استان چهارمحال و بختیاری بستری هستند، عنوان کرد: هم‌اکنون ۷۳ بیمار با شرایط وخیم در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تصریح کرد: طی شبانه روز گذشته هزار و ۲۷ نفر با علائم بالینی کرونا به مراکز درمانی استان مراجعه کردند.

شیرانی افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون بیش از ۱۸۲ هزار و ۹۱۵ مورد نمونه گیری انجام شده است.

وی با بیان اینکه مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به بیماری کرونا در چهارمحال و بختیاری به هزار و ۳۳۳ نفر رسید، گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون بیش از ۶۶ هزار و ۱۱۹ نفر در استان چهارمحال و بختیاری به این بیماری مبتلا شدند.

این محتوا با عنوان “تعداد فوتی‌های کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۱۳۳۳ نفر رسید – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا