ورزشی

فسخ دانشگر با استقلال تایید شد

فسخ دانشگر با استقلال تایید شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع ورزشی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمد دانشگر مدافع استقلال که گفته می شود مطالباتی از این تیم دارد و حتی اخطاریه ای را بابت عدم دریافت مطالباتش برای احمد مددی ارسال کرده، صبح امروز به دیدار با مدیران باشگاه رفت و پس از دقایقی بدون گفتگو با خبرنگاران، محل دفتر باشگاه را ترک کرد.

در همان لحظات گفته می شد که این بازیکن با مدیران تیم به توافق نرسیده و قصد دارد از این تیم جدا شود. پس از دقایقی نیز خبر رسید که این بازیکن در دفتر سازمان لیگ حاضر شده و قراردادش را به صورت یک طرفه فسخ کرده است. حتی شایعاتی در فضای مجازی نیز منتشر شد مبنی بر اینکه این مدافع در حال مذاکره با مدیران پرسپولیس جهت پیوستن به تیم رقیب است.

با این حال، دانشگر ظهر امروز یک بار دیگر به دیدار احمد مددی و فرهاد مجیدی رفت و پس از خروج از ساختمان باشگاه استقلال، مدعی شد که او فصل آینده را نیز در جمع آبی پوشان ماندگار است. دانشگر همچنین خبر داد که او هیچ گونه فسخ قراردادی انجام نداده و از آنجایی که یک فصل دیگر با آبی پوشان قرارداد دارد، در این تیم می ماند.

با این حال، صحبت های فریبرز محمودزاده رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ کاملا خلاف ادعاهای دانشگر است. محمودزاده درخصوص شایعاتی پیرامون حضور مدافع استقلال در ساختمان فدراسیون می گوید که دانشگر ظهر امروز با حضور در سازمان لیگ، قراردادش را به صورت یک طرفه با استقلال فسخ کرده است.

محمودزاده در ادامه گفت: در صورتی که دانشگر قصد دارد به همکاری اش با استقلال ادامه دهد و برای فصل آینده نیز در این تیم توپ بزند، باید قرارداد جدیدی با آبی پوشان ثبت کرده و همه چیز یک بار دیگر از نو نوشته شود.

با توجه به صحبت های محمودزاده، مشخص می شود که دانشگر پس از جلسه صبح امروز با مدیران استقلال، با عصبانیت ساختمان باشگاه را ترک کرده و قراردادش را نیز فسخ کرده است. در نتیجه چنانچه قرار است این بازیکن برای فصل بعد نیز در جمع آبی پوشان ماندگار شود، باید قرارداد جدیدی را با این باشگاه به امضا برساند.

۲۵۶ ۲۵۱

این نوشته با عنوان “فسخ دانشگر با استقلال تایید شد” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا