فناوری

تأکید بر مؤثر بودن واکسیناسیون علیه سویه‌های کرونا

تأکید بر مؤثر بودن واکسیناسیون علیه سویه‌های کرونا” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، سازمان بهداشت جهانی با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود به تأثیر واکسن‌های کرونا بر انواع سویه‌های پرداخت.

در این مطلب آمده است: درباره تأثیر واکسن‌های کرونا علیه سویه‌های کرونا سه نکته را باید بدانید. اول اینکه برخی سویه‌ها (ازجمله دلتا) با سرعت بیشتری گسترش می‌یابند. ازاین‌رو دریافت واکسن می‌تواند از شما در برابر این خطر محافظت کند. دوم اینکه واکسن‌های کرونا محافظت بالایی علیه انواع سویه‌ها ایجاد کرده و به افراد کمک می‌کنند تا از بیماری شدید، بستری شدن و مرگ‌ومیر در امان بمانند. سوم اینکه بسیار مهم است افراد دُزهای واکسن خود را به‌طور کامل دریافت کنند تا نهایت ایمنی علیه سویه‌ها (ازجمله دلتا) ایجاد شود. و نهایتاً اینکه به‌محض اینکه نوبت واکسیناسیون شما فرا رسید بلافاصله اقدام کنید تا از خود و اطرافیانتان محافظت کنید.

تأکید بر مؤثر بودن واکسیناسیون علیه سویه‌های کرونا

انتهای پیام/۴۱۱۲/

این محتوا با عنوان “تأکید بر مؤثر بودن واکسیناسیون علیه سویه‌های کرونا” در وب سایت www.ana.press منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا