حوادث

بیست و سومین سالروز شهادت شهید سیداسدالله لاجوردی برگزار می‌شود

بیست و سومین سالروز شهادت شهید سیداسدالله لاجوردی برگزار می‌شود” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

بیست و سومین سالروز شهادت شهید سیداسدالله لاجوردی برگزار می‌شود

بیست و سومین سالروز شهادت مرد پولادین انقلاب شهید مظلوم سیداسدالله لاجوردی فردا اول شهریور در محل سازمان زندان‌ها ی برگزار می‌شود.


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور بیست و سومین سالروز شهادت سید اسدالله لاجوردی، با سخنرانی آیت الله صدیقی و با حضور مدیران و کارکنان سازمان زندان ها و جمعی از یاران آن شهید برگزار می شود.


شهید سیداسدالله لاجوردی رئیس اسبق سازمان زندان ها طی سال های ۶۸ تا ۷۶ بود. این شهید بزرگوار در روز اول شهریور ۱۳۷۷ در حالی که هیچ سمت رسمی نداشت، در محل کسب خود در بازار تهران توسط دو نفر از اعضای گروهک منافقین ترور شد.


گفتنی است که این مراسم ساعت ۸ صبح فردا اول شهریور ماه در محل ساختمان مرکزی سازمان زندان ها واقع در کوی فراز تهران برگزار خواهد شد.


انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “بیست و سومین سالروز شهادت شهید سیداسدالله لاجوردی برگزار می‌شود” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا