استان ها

دستگیری یک اخلالگر اقتصادی در آذربایجان‌غربی

دستگیری یک اخلالگر اقتصادی در آذربایجان‌غربی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، سرهنگ ایرج حسن خانی در تشریح این خبر گفت: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان با اشراف و اقدامات ویژه پلیسی و سرکشی از نشانگاه‌های اقتصادی در سطح استان به حساب یکی از شرکت‌های صنعتی به ظن اخلال در نظام اقتصادی مشکوک و رسیدگی به آن را در دستور کار ویژه خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی موفق شدند شرکت موصوف را که در زمینه  ورود شمش های آهن و فولاد به کشور فعالیت داشت ، شناسایی کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌غربی در ادامه تصریح کرد: با بررسی‌های فنی پلیسی در نهایت مشخص شد متهم اصلی این شرکت در پوشش شرکت صنعتی با اقدامات متقلبانه و شیوه و شگردهای خاص در حوزه بازاریابی عرضه و تقاضا، اقدام به دریافت ارز دولتی از بانک عامل برای وارد کردن شمش فولاد و آهن نموده و در عین حال تعهداتش را اجرا نکرده است.

وی ادامه داد: متهم اصلی پرونده که مدیرعامل این شرکت بود در تحقیقات فنی پلیس  به جرم خود معترف و کارشناسان اداره صمت میزان تخلفات صورت گرفته را ۱۳۸ میلیارد و ۸۰۹ میلیون ریال برآورد کردند.

 در خاتمه حسن‌خانی با اشاره به اینکه در این رابطه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدر و قرار بازداشت موقت روانه زندان شد، از شهروندان خواست هرگونه اخبار مربوط به قاچاق کالا و اخبار امنیتی را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

۴۸

این مقاله با عنوان “دستگیری یک اخلالگر اقتصادی در آذربایجان‌غربی” در وب سایت www.khabaronline.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا