فناوری

حضور شرکت‌های فناور در فاز ۲ پارک فناوری پردیس افزایش می‌یابد

حضور شرکت‌های فناور در فاز ۲ پارک فناوری پردیس افزایش می‌یابد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مرتضی حدادی، مجری طرح ساختمان فناوران صندوق توسعه فناوری‌های نوین پارک فناوری پردیس گفت: ساختمان فناوران با مساحت ۶هزار ۵۰۰ متر مربع با حضور سورنا ستاری معاونت علمی ریاست جمهوری به بهره‌برداری رسیده و این ساختمان ۴طبقه، دارای ۳۰ واحد اداری و ۱۰ واحد کارگاهی و آزمایشگاهی است.

او با اشاره به حضور واحدهای کارگاهی و آزمایشگاهی در طبقه اول و واحدهای اداری در طبقات بالایی ساختمان ادامه داد: شرکت‌های مرکز رشد، چندمستاجره، دانش بنیان و شرکت‌های بالغ در زمینه تحقیق و توسعه امکان استفاده از این ساختمان برای حضور در پارک را دارند.

مجری طرح ساختمان فناوران صندوق توسعه فناوری‌های نوین پارک فناوری پردیس افزود: هم اکنون ۱۰شرکت در این ساختمان مستقر هستند و به زودی فراخوان واگذاری مالکیت برای شرکت های فناور، استارتاپ و دیگر شرکت‌های خلاق اعلام خواهد شد که برای سهولت در واگذاری واحدها، مالکیت به‌صورت اقساط به شرکت‌های درخواست دهنده واگذار می‌شود.

حدادی گفت: کار طراحی و ساخت این ساختمان به وسیله معمارهای مورد تایید کمیته معماری پارک صورت گرفته است و در ساخت آن از محصولات ۳شرکت دانش بنیان داخلی به‌منظور سیستم مدیریت ساختمان (BMS) استفاده شده است.

وی افزود: بهره برداری از این ساختمان می‌تواند زمینه ساز حضور بیشتر شرکت‌ها در فاز ۲ پارک شود که در نهایت منجر به پیشرفت فضای اکوسیستم نوآوری در مجموعه خواهد شد.

حدادی در پایان خاطر نشان کرد: این صندوق، ۶ساختمان دیگر با متراژ ۲۰هزار مترمربع در دست احداث دارد که تا سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/۴۱۲۷

این نوشته با عنوان “حضور شرکت‌های فناور در فاز ۲ پارک فناوری پردیس افزایش می‌یابد” در وب سایت www.ana.press انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ana.press

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا