حوادث

بازرس قلابی وزارت بهداشت دستگیر شد

بازرس قلابی وزارت بهداشت دستگیر شد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

بازرس قلابی وزارت بهداشت دستگیر شد

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری خانمی خبر داد که با ادعای بازرس وزرات بهداشت بودن ، از ۳ داروخانه ۱۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.


به گزارش ایلنا، سرهنگ “جلیل موقوفه ای” در توضیح این خبر بیان داشت: روز گذشته یکی از متصدیان داروخانه محدوده خیابان ابوذر با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس و اعلام کرد، خانمی به محل داروخانه وی مراجعه و مدعی است بازرس وزارت بهداشت است و قصد بازرسی از داروخانه  را دارد ولی به بهانه های مختلف پیشنهاد پرداخت پول می دهد.


وی با بیان اینکه بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری ۱۶۱ ابوذر  برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شد، ادامه داد: در بررسی های پلیسی مشخص شد که مدارک همراه این خانم جعلی بوده و بازرس وزارت بهداشت نمی باشد.


رئیس پلیس پیشگیری تهران ابراز داشت: متهم برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری ابوذر انتقال و به ۳ فقره اخاذی به همین شیوه از متصدیان داروخانه ها معترف و در همین رابطه با تلاش پلیس هر سه مال باخته شناسایی شدند.


این مقام انتظامی اضافه کرد: کارشناسان ارزش ریالی کلاهبرداری ها را ۱۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند و متهم با دستور قضائی برای کشف سایر جرایم مشابه در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.


انتهای پیام/

این مقاله با عنوان “بازرس قلابی وزارت بهداشت دستگیر شد” در وب سایت www.ilna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا