اجتماعی

هوای تهران ناسالم شد- اخبار تهران – اخبار اجتماعی تیتروز

هوای تهران ناسالم شد- اخبار تهران – اخبار اجتماعی تیتروز” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تیتروز، در حال حاضر کیفیت هوای شهر تهران با شاخص ۱۰۷ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه قرار دارد. در این شرایط افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

در یک هفته اخیر تنها یک روز هوای تهران در وضعیت ناسالم بوده است و طبق پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوا، روز  آینده تهرانی‌ها هوای قابل قبولی خواهند داشت. از ابتدای سال جاری تاکنون هوای تهران ۱۲۴ روز در وضعیت قابل قبول، ۲۸ روز در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس، یک روز در وضعیت ناسالم برای همه گروه‌ها و دو روز در وضعیت پاک بوده است.

در حال حاضر دمای هوای تهران ۳۴ درجه سانتیگراد است و بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، کمینه دما در روز آینده ۲۶ درجه و بیشینه دما ۳۴ درجه سانتیگراد خواهد بود.

انتهای پیام/

این خبر با عنوان “هوای تهران ناسالم شد- اخبار تهران – اخبار اجتماعی تیتروز” در وب سایت tn.ai منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: tn.ai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا