فناوری

جمع‌آوری خودروهای برقی جنرال‌موتورز به علت آتش سوزی – تیتروز | خبر جدید

جمع‌آوری خودروهای برقی جنرال‌موتورز به علت آتش سوزی – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع فناوری منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش تیتروز به نقل از انگجت، پیش از این در نوامبر سال ۲۰۲۰ شرکت جنرال‌موتورز بیش از ۶۸ هزار خودروی برقی شورولت بولت برقی خود را جمع‌آوری کرده بود. علت این امر آتش سوزی باتری ۵ دستگاه از این خودروها از سال ۲۰۱۷ تا سال ۲۰۱۹ بود.

در دور جدید فراخوان تمامی این خودروها که در سال‌های مختلف تولید شده‌اند از اولین مدل تا آخرین مدل بررسی خواهند شد. بنابراین در فراخوان تازه ۷۳ هزار خودروی جدید در کنار مدل‌های قبلی بررسی می‌شوند.

جنرال‌موتورز در بررسی‌های قبلی خود از شناسایی یک نقص فنی در باتری‌های تولیدی کارخانه شیمیایی ال جی در کره جنوبی خبر داده بود که مسئولیت تولید باتری‌های خودروهای این شرکت را بر عهده دارد. این شرکت قصد دارد بررسی مدل‌های تازه را بعد از پایان بررسی‌های مدل‌های سال ۲۰۱۹ به قبل آغاز کند. تا به حال در مجموع ۱۰مورد آتش سوزی باتری‌های خودروهای برقی بولت شناسایی شده است.

جنرال‌موتورز برای جلب رضایت و اطمینان خریداران خودروهای برقی بولت تصریح کرده که تولیدات جدید خود را با هشت سال یا صد هزار مایل ضمانت عرضه می‌کند. این شرکت به خریداران خودروهای بولت خود توصیه کرده تا زمان بازدید از باتری‌های مذکور حداکثر ۹۰ درصد از ظرفیت آنها را شارژ کنند و خودروی خود را در محیط باز پارک کنند.

این مطلب با عنوان “جمع‌آوری خودروهای برقی جنرال‌موتورز به علت آتش سوزی – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − نه =

دکمه بازگشت به بالا