اجتماعی

وزیر پیشنهادی بهداشت، مرد میدان عمل است/ تاکید عین‌اللهی بر طبِ سنتی

وزیر پیشنهادی بهداشت، مرد میدان عمل است/ تاکید عین‌اللهی بر طبِ سنتی” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اجتماعی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

وزیر پیشنهادی بهداشت، مرد میدان عمل است/ تاکید عین‌اللهی بر طبِ سنتی

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور فعال وزیر پیشنهادی بهداشت در جنگ، نشان از پای کار بودن ایشان است.


به گزارش خبرنگار ایلنا، «سید جلیل میر محمدی میبدی» نماینده مجلس شورای اسلامی در حمایت از وزیر پیشنهادی بهداشت بیان کرد: من نیامدم تا از یک فرد معصوم دفاع کنم، زیرا هر فردی با ۲۰ الی ۳۰ سال سابقه‌ی کار حتما نقاط ضعفی هم داشته است اما دکتر عین اللهی مرد میدان عمل است.


وی ادامه داد: توجه کنید که کنترل کرونا، قرار نیست توسط یک وزارتخانه حل شود، چرا که مدیریت کرونا کار تنها یک وزارت خانه نیست و دکتر عین اللهی همان کسی است که در والفجر مقدماتی ۲ هزار مجروح را برای درمان منتقل کرد و بدون اینکه ریالی از دولت پول بگیرد کارها را انجام داد.


میبدی افزود: از طرفی باید توجه کنیم که بحث طب سنتی را چه کسی مطرح کرد؟ همین بنده خدا مطرح کرد در حالی که در ۸ سال گذشته بر ضد طب سنتی حرف‌هایی مطرح شد.


وی گفت:  اگر برنامه‌ی دکتر عین اللهی مورد نقد واقع شد، برنامه‌های دیگر همچون برنامه دوره ششم را پیگیری کنید که قطعا اگر این برنامه‌ها اجرا شود همه از شما دفاع خواهند کرد.


میبدی گفت: سوابق ایشان در دهه‌های گذشته نشان از تلاش مجاهدانه‌ی ایشان دارد و بحثی که در مورد اهمیت ایشان به مناطق محروم مطرح شد قابل ذکر است که واقعا مناطق محروم برای ایشان مهم است و بازدیدهای میدانی از این مناطق داشتند همچون سیستان بلوچستان و کهگیلویه و بویر احمد که برای درمان حضور پیدا می‌کردند.


وی افزود: در زمان ایشان ما شاهد توسعه‌ در دانشگاه بودیم دکتر عین اللهی بسیار فعال هستند همچون حضورشان در جامعه علمی و بسیج پزشکی و همچنین حضور فعال در جنگ نشان از پای کار بودن ایشان است.


انتهای پیام/

این نوشته با عنوان “وزیر پیشنهادی بهداشت، مرد میدان عمل است/ تاکید عین‌اللهی بر طبِ سنتی” در وب سایت www.ilna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.ilna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا