حوادث

ترافیک پرحجم تهران در اولین روز شهریور با تغییر ساعات کاری ادارات

ترافیک پرحجم تهران در اولین روز شهریور با تغییر ساعات کاری ادارات” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع حوادث منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

معاون عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ وضعیت ترافیکی پایتخت در اولین روز شهریورماه و همزمان با تغییر در ساعات کاری ادارات و سازمان‌های دولتی را تشریح کرد.

سرهنگ محمد رازقی در گفت‌وگو با تیتروز، درباره وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های پایتخت در اولین روز از شهریورماه گفت: امروز ترافیک صبحگاهی در برخی از معابر و بزرگراه‌های پایتخت پرحجم و در مقاطعی سنگین بود به طوریکه ما شاهد بارترافیکی پرحجم در مقاطعی از بزرگراه‌های شهید همت، شهید حکیم، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، شیخ فضل الله نوری، شهید زین الدین، شهید بابایی، یادگار امام(ره)، امام علی (ع)، نواب صفوی، شهید چراغی، بسیج، شهید چمران، شهید سلیمانی، جاده مخصوص کرج و … بودیم. 

معاون عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ادامه داد: در مقاطعی از خیابان های آزادی، کارگر، شریعتی، ولیعصر، توحید و … نیز بار ترافیک پرحجم صبحگاهی گزارش شده است. 

وی با بیان اینکه ماموران پلیس راهور با حضور در معابر نسبت به روانسازی ترافیک اقدام کردند، گفت: علاوه بر حضور فیزیکی ماموران در مرکز هوشمند کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ نیز اقدامات لازم برای مدیریت ترافیک انجام شد و خوشبختانه در حال حاضر شاهد کم شدن بار ترافیک هستیم. 

پیش از این  معاونت سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود که همزمان با تغییر ساعات کاری ادارات و سازمان‌های دولتی تهران، از ابتدای شهریورماه و شروع ساعات کاری از۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰، ساعت اجرای طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا از تاریخ مذکور از ۸:۳۰ تا ۱۶ اجرا خواهد شد.

انتهای پیام

این خبر با عنوان “ترافیک پرحجم تهران در اولین روز شهریور با تغییر ساعات کاری ادارات” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا