استان ها

م‍دیرکل امور مالیاتی لرستان از تمدید یک هفته ای مهلت ارایه اظهارنامه خبر داد

م‍دیرکل امور مالیاتی لرستان از تمدید یک هفته ای مهلت ارایه اظهارنامه خبر داد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، هادی ملکشاهی از تمدید مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و املاک اجاری با عنایت به تعطیلات شش روز اخیر و استناد مصوبه روز شنبه مورخ ۳۰ مردادماه ستاد ملی مدیریت کرونا به منظور رعایت حال مودیان، خبر داد.

ملکشاهی خاطر نشان کرد برخورداری از هر نوع تسهیلات و معافیت‌های مالیاتی، منوط به تسلیم اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر است.

 مدیر کل امور مالیاتی اذعان داشت: فعالان اقتصادی به منظور بهره‌مندی از مشوق‌های قانونی نرخ صفر و جلوگیری از جرایم قانونی باید اظهارنامه مالیاتی خود را تا روز یکشنبه هفتم شهریورماه سال جاری به صورت الکترونیکی از طریق درگاه ملی مالیات به آدرس WWW.INTAMEDIA.IR ارسال و مالیات خود را پرداخت نمایند.

ملکشاهی در خاتمه خاطرنشان کرد برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم مراجعه حضوری مودیان، کارشناسان مالیاتی ما در مرکز ۱۵۲۶ آماده پاسخگویی سوالات مودیان می‌باشند.

۴۸

این محتوا با عنوان “م‍دیرکل امور مالیاتی لرستان از تمدید یک هفته ای مهلت ارایه اظهارنامه خبر داد” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا