استان ها

کشف 36 هزار لیتر سوخت قاچاق شهرستان”هویزه”

کشف ۳۶ هزار لیتر سوخت قاچاق شهرستان”هویزه”” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز به نقل از پلیس، سردار سید محمد صالحی امروز ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای مبارزه جدی و همه جانبه با پدیده شوم قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس شهرستان هویزه قرار گرفت.

او گفت: ماموران پاسگاه انتظامی “سمیده” شهرستان هویزه حین گشت زنی در سه راهی سید خلف به یک خودروی تریلی کشنده مظنون که با استفاده از علایم هشدار دهنده نسبت به توقیف آن اقدام کردند.

رییس پلیس استان خوزستان افزود: ماموران پلیس در بازرسی از این خودرو موفق به کشف ۳۶ هزار لیتر نفت خام قاچاق به ارزش تقریبی پنج میلیارد ریال شدند.

صالحی با اشاره به دستگیری چهار نفر در این رابطه بیان کرد: در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و برای  سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.

 

 

این مقاله با عنوان “کشف ۳۶ هزار لیتر سوخت قاچاق شهرستان”هویزه”” در وب سایت www.borna.news انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 6 =

دکمه بازگشت به بالا