عمومی

اجرای طرح برخورد با خودروهای پلاک مخدوش در غرب استان تهران – تیتروز | خبر جدید

اجرای طرح برخورد با خودروهای پلاک مخدوش در غرب استان تهران – تیتروز | خبر جدید” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع عمومی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حامد محمودی عصر دوشنبه در جمغ خبرنگاران از اجرای طرح برخورد با خودروهای شیشه دودی و پلاک مخدوش در غرب استان تهران خبر داد و اظهار داشت: دست کاری و مخدوش کردن پلاک خودرو جرم است.

وی گفت: تعداد معدودی از رانندگان به جهت فرار از تخلفات ارتکابی و اعمال جریمه توسط دوربین های هوشمند ثبت تخلفات و ماموران، اقدام به مخدوش کردن پلاک وسیله نقلیه خود می کنند که این امر جرم محسوب می شود و با رانندگانی که در پلاک خودروی خود تغییرات ایجاد می نمایند، برخورد خواهد شد.

محمودی همچنین در خصوص تخلف شیشه دودی بیان داشت: استفاده از شیشه دودی برای وسایل نقلیه به نحوی که راننده و سرنشینان قابل تشخیص نباشند، ممنوع است که این امر علاوه براینکه سبب کاهش میدان دید راننده به ویژه در شرایط نامساعد جوی و تاریکی هوا می شود باعث افزایش تصادفات نیز می شوند که برابر جرائم تخلفات راهنمایی و رانندگی مرتکبان جریمه خواهند شد.

رییس پلیس راهور غرب استان تهران پیرامون دستآوردهای طرح صابر ۵ خاطرنشان کرد: با اجرای طرح برخورد با خودروهای پلاک مخدوش و شیشه دودی در ۴ روز گذشته، تعداد ۳ دستگاه وسیله نقلیه توسط ماموران توقیف و و یک هزار و ۹۱۶ فقره اعمال قانون انجام شده است.

این خبر با عنوان “اجرای طرح برخورد با خودروهای پلاک مخدوش در غرب استان تهران – تیتروز | خبر جدید” در وب سایت www.mehrnews.com انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا