استان ها

افتتاح ۲۷ طرح ورزشی ویژه هفته دولت در سیستان و بلوچستان

افتتاح ۲۷ طرح ورزشی ویژه هفته دولت در سیستان و بلوچستان” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

تیتروز/سیستان و بلوچستان مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با هفته دولت ۲۷ طرح ورزشی با اعتبار ۶ میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان در این استان افتتاح می‌شود.

به گزارش تیتروز ادهم کردزابلی در نشست خبری با اصحاب رسانه بیان کرد: ۱۱ زمین چمن مصنوعی در نیکشهر، زرآباد، دشتیاری، سراوان، هیرمند، نیمروز، سرباز، دلگان و کنارک و ۱۶ خانه ورزش روستایی از مهمترین طرح های هفته دولت در حوزه ورزش و جوانان استان است.

وی ادامه داد: خانه‌های ورزش روستایی با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی، توسعه ورزش روستایی و پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در روستاها با مشارکت فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی، ستاد مبارزه با موادمخدر و وزارت ورزش و جوانان کشور ساخته و تجهیز می‌شوند.

مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان میز پینگ پنگ، راکت و توپ میز فوتبال دستی، صفحه شطرنج، دارت و تاتامی را از جمله تجهیزات این خانه‌های ورزش روستایی عنوان کرد.

وی ادامه داد: برای تجهیز ۱۶ خانه ورزش روستایی استان ۲۴۰ میلیون تومان و زمین های چمن ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

کردزابلی افزود: در سال های گذشته با حمایت دولت و همت خیران زیرساخت های ورزشی بسیار خوبی در این خطه پهناور ایجاد شده به گونه ای که تعداد زمین های چمن ورزشی این استان به ۱۶۰ زمین رسیده است.

انتهای پیام

این مقاله با عنوان “افتتاح ۲۷ طرح ورزشی ویژه هفته دولت در سیستان و بلوچستان” در وب سایت www.isna.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.isna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا