اقتصادی

جلسه هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی برای تغییر مدیر عامل

جلسه هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی برای تغییر مدیر عامل” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با توجه به اینکه شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با نماد شستا از اواخر فروردین ماه ۱۳۹۹ وارد بورس اوراق بهادار شده و هم اکنون بیش از یک میلیون سهامدار دارد، جهت اطلاع ذینفعان از تحولات مدیریتی این شرکت، صورتجلسه هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی مبنی بر تغییر مدیرعامل این شرکت اعلام شد.

امروز همچنین از سوی مدیریت نظارت بر ناشران بورسی اعلام شد، برای اطلاع سهامداران، دلایل تغییر مدیرعامل شستا را اعلام کنید و همچنین باید صلاحیت حرفه‌ای مدیرعامل ج دید شستا به عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ و واسطه‌گری مالی در بورس از سوی سازمان بورس تائید شود.

در این راستا هیئت مدیره سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، شستا امروز اعلام کرد، شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی،‌شستا، سهامی عام ثبت شده به شماره ۵۹۴۳۵ و شناسه ملی۱۰۱۰۱۰۴۴۸۶۹ راس ساعت ۱۴ روز شنبه مورخ ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ باحضور امضاکنندگان زیر شامل اعضای هیئت مدیره در محل دفتر شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی تشکیل و موارد زیر به تصویب رسید.

الف، به موجب بند یک صورتجلسه یک هزار و نهصد و هشتاد و نهمین جلسه هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی مورخ ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ و حکم صادره از مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی جناب آقای محمدرضا نجفی با کد ملی۰۳۲۱۹۵۳۷۲۱ به عنوان نماینده سازمان تامین اجتماعی در هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی معرفی شد .

همچنین بنا به تصمیمات اتخاذ شده مقرر شد جناب آقای محمدرضا نجفی به عنوان رئیس هیئت مدیره، جناب آقای محمد رضوانی فر به عنوان عضو هیئت مدیره غیر موظف و جناب آقای سید ضیاءالدین شجاعی برهان به عنوان سرپرست و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی انتخاب و کلیه اختیارات تفویض شده هیئت مدیره آقای محمد رضوانی فر به ایشان تفویض شد به جلسه در ساعت ۱۶ همان روز خاتمه یافت.

امضاکنندگان: محمود ملکوتی خواه عضو هیئت مدیره، محمد رضا نجفی رئیس هیئت مدیره، سید ضیاءالدین شجاعی برهان نایب رئیس هیئت مدیره و سرپرست و محمد رضوانی فر عضو هیئت مدیره هستند.

متن این نامه را از اینجا + شستا شستا  + بخوانید.

انتهای پیام/ب


این مطلب با عنوان “جلسه هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی برای تغییر مدیر عامل” در وب سایت farsnews.ir انتشار پیدا کرده است. در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: farsnews.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا