اقتصادی

بازار خودرو کمی آرام گرفت/ پراید همچنان می تازد

بازار خودرو کمی آرام گرفت/ پراید همچنان می تازد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع اقتصادی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی قیمت خودروهای پراید در چند روز اخیر از افزایش قیمت یک میلیون تومانی خودرو پراید ۱۱۱ در ۲۴ ساعت گذشته حکایت دارد؛ این خودرو در حال حاضر ۱۵۳ میلیون تومان قیمت خورده است. خودرو پراید ۱۳۱ نیز در ۲۴ ساعت گذشته از افزایش قیمت ها در امان نمانده است و این خودرو با افزایش قیمت یک میلیون تومانی در این مدت در حال حاضر ۱۳۹ میلیون تومان قیمت خورده است و خودرو پراید ۱۳۲ نیز در ۲۴ ساعت گذشته یک میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۱۳۴ میلیون تومان قیمت خورده است.

پراید ۱۵۱ مدل ۱۳۹۹ در ۲۴ ساعت گذشته یک میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۱۵۰ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت یک میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۱۵۶ میلیون تومان قیمت خورده است.

در بین خودروهای گروه پژو نیز ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ از ۲۳۵ میلیون تومان در روز گذشته و با افزایش قیمت ۲ میلیون تومانی امروز ۲۳۷ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۲ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۲۵۲ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای دنا نیز در این مدت افزایش قیمت ها را شاهد بودند؛ دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ از ۳۲۰ میلیون تومان در روز گذشته و با افزایش قیمت ۷ میلیون تومانی امروز ۳۲۷ میلیونتومان قیمت خورده است و دنا دنده ای توربو پلاس نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۲ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۴۳۲ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

بازار خودرو کمی آرام گرفت/ پراید همچنان می تازد

۲۲۳۲۲۷

این مطلب با عنوان “بازار خودرو کمی آرام گرفت/ پراید همچنان می تازد” در وب سایت www.khabaronline.ir منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.khabaronline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا