استان ها

انتخاب شهردار باید بر اساس تخصص در حوزه‌های شهری و مدیریت باشد

انتخاب شهردار باید بر اساس تخصص در حوزه‌های شهری و مدیریت باشد” عنوان خبری است که در وب سایت تیتروز و با موضوع استانی منتشر شده است. تشریح این خبر را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛مهندس حسینعلی مقدم در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر که با موضوع انتخاب شهردار قدس برگزار شد، گفت: شهردار عالی ترین مقام مدیریت شهری است و باید فردی که دارای توانایی بالای اجرایی است برای این سمت در نظر گرفته شود.

وی افزود: اکنون گزینه‌های زیادی برای این سمت مد نظر هستند که بررسی رزومه های آنها در دستور کار قرار گرفت و سعی تمام اعضا شورای شهر دوره ششم انتخاب فردی کارآمد، بدون در نظر گرفتن منافع شخصی است.

مهندس مقدم اظهار داشت: شهردار باید انقلابی، جهادی، دست پاک، ساده زیست، متخصص در رشته‌های شهری و مدیریت شهری، مدیر و رهبر توانمند باشد و همچنین روحیه مشورت کردن و تعامل با اعضای شورای شهر داشته باشد.

رییس شورای اسلامی شهرقدس عنوان کرد: پس از تبادل نظر و بررسی گزینه‌های تصدی پست شهردار قدس، ۹ گزینه که شرایط قانونی را دارا بودند انتخاب شد

 

این خبر با عنوان “انتخاب شهردار باید بر اساس تخصص در حوزه‌های شهری و مدیریت باشد” در وب سایت www.borna.news منتشر شده است در صورتی که پیشنهاد، نقد و یا اعتراضی به این مطلب دارید به لینک مرجع مراجعه نمائید یا از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را مطرح نمائید.

منبع: www.borna.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا